Bliskie Piaseczno: inwestycja w przyszłość


Bliskie-Piaseczno-inwestycja-w-przyszlosc

Bliskie Piaseczno: inwestycja budowlana wykonywana przez belgijską firmę deweloperską Ghelamco odznaczająca się niepowtarzalnym charakterem i zupełnie nową jakością na rynku nieruchomości. Bliskie Piaseczno jest bowiem nie tylko niesamowicie funkcjonalnym osiedlem mieszkaniowym, które nadaje miastu przepięknego estetycznego sznytu, to również miejsce otoczone zielenią (dziedzińce wypoczynkowe), odgrywające rolę centrum mieszkaniowego, wypoczynkowego oraz usługowo-handlowego.

Bliskie Piaseczno: lokalizacja inwestycji w dogodnym miejscu

Bliskie Piaseczno jest kompleksem, na który składają się dwa budynki z otwartymi dziedzińcami pełnymi zieleni i gotowymi do tego, aby w nich wypoczywać. Osiedle to znajduje się bardzo blisko stacji PKP Piaseczno, do której dojechać można samochodem w zaledwie pięć minut. Pociąg zabierze nas do warszawskiego Służewca w dwadzieścia minut, natomiast jazda autem do stolicy zajmie nieco ponad pół godziny.

Bliskie Piaseczno jest również inwestycją położoną przy okolicznym centrum handlowym. Wokół osiedla jest mnóstwo szkół i przedszkoli prezentujących wysoki poziom nauczania. Dostępne są również tereny rekreacyjne wokół Piaseczna i to na wyciągnięcie ręki.

Mieszkania w Bliskim Piasecznie

Mieszkania, które oferuje inwestycja, mają powierzchnię od 36 do 72 metrów kwadratowych. Ich projekty są bardzo przemyślane i pozwalają na dużo możliwości aranżacyjnych. W każdym z mieszkań umieszczona została osobna kuchnia, w której nie uświadczymy zbyt małej ilości światła, ponieważ każda z kuchni jest odpowiednio doświetlona i widna.

Mieszkania zostały również wyposażone w balkony, tarasy oraz loggie, które pozwalają wyjść na zewnątrz mieszkania, by delektować się przepiękną pogodą, która panuje na zewnątrz. Mieszkańcy będą mieli dostęp do dziedzińców wypoczynkowych, a miejsca na samochody zostaną zapewnione w garażach znajdujących się w budynku.

Czy warto zatem zastanowić się nad kupnem mieszkania w inwestycji Bliskie Piaseczno? Naszym zdaniem: jak najbardziej!

Have any Question or Comment?

Dodaj komentarz