Groen Konstancin: niezwykłe mieszkania w przepięknej lokalizacji


Czym jest Groen Konstancin? Czy to tylko osiedle domów w Konstancinie, czy jednak nieco więcej? Jak wygląda inwestycja, gdzie dokładnie jest położona, w jaki sposób różni się od podobnych sobie? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdują się w poniższym artykule. Miłej lektury!

Groen Konstancin: gdzie znajduje się osiedle?

Groen Konstancin jest osiedlem domów w miejscowości Konstancin-Jeziorno. Osiedle usytuowane zostało przy Ogrodzie Botanicznym Pan. Bardzo blisko leży również Park Kultury w Powsinie. Samo osiedle zostało zaprojektowane z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań budowlanych, a wokół niego znajduje się pełno zieleni (między innymi: Las Kabacki). Jest też dogodnie położone komunikacyjnie, bo Warszawa znajduje się naprawdę niedaleko od osiedla Groen Konstancin.

Domy w Konstancinie: jakie są?

Groen Konstancin powstaje dzięki staraniom przedsiębiorstwa Ghelamco. Domy tworzone przez firmę są jednorodzinne, natomiast ich zabudowa ma charakter zabudowy bliźniaczej. Pierwszy etap budowy osiedla obejmuje 48 lokali, które zostały umieszczone w zachodniej jego części, przy Ogrodzie Botanicznym. Kolejne etapy budowy zakładają liczbę docelową lokali mieszkalnych, która wyniesie 160.

Architektura budynków odznacza się niesamowitą dbałością o każdy szczegół, eleganckim, uniwersalnym i nigdy niewychodzącym z mody designem, najwyższą jakością materiałów użytych do budowy, a także wykorzystaniem najnowszych rozwiązań z zakresu techniki budowlanej.

Osiedle jest więc miejscem, które nie tylko wywołuje w mieszkańcach i ich gościach doznania estetyczne. To również przestrzeń w pełni funkcjonalna, przyjazna człowiekowi i idealna do życia. Bliskość zieleni niesie spokój i dodatnio wpływa na nastrój, ale samo osiedle jest blisko stolicy, więc duże miasto i jego możliwości są na wyciągnięcie ręki.

GROEN KONSTANCIN: Typy domów w ofercie i ich najważniejsze parametry

Potrzeba posiadania własnych czterech kątów z niewielkim ogrodem to coraz częstsze marzenie młodych rodzin i nie tylko. Potrzeby te doskonale rozumie Groen Konstancin, który dba o to, aby realizowane inwestycje odpowiadały na zapotrzebowanie rynku.

Nieruchomości, które mogą Państwo znaleźć w ofercie, nie kończą się jedynie na wyżej wspomnianych bliźniakach. Dostępne są także większe domy, które pomieszczą więcej rodzin.

W aktualnej ofercie Groen Konstancin znajdują się domy o następujących parametrach:

DOM TYPU B2:

powierzchnia całkowita (m2): 206,63 m2

powierzchnia użytkowa (m2): 141,98 m2

powierzchnia działki (m2): 320,18 – 427,57 m2

DOM TYPU C2:

powierzchnia całkowita (m2): 176,65 m2

powierzchnia użytkowa (m2): 113,55 m2

powierzchnia działki (m2): 301,87 – 504,29 m2

DOM TYPU F4:

powierzchnia całkowita (m2): 177,13 m2

powierzchnia użytkowa (m2): 114,03 m2

powierzchnia działki (m2): 301,16 – 305,17 m2

 

Wizualizację poszczególnych nieruchomości mogą Państwo obejrzeć pod na oficjalnej stronie Groen Konstancin w zakładce „Typy domów”. Zachęcamy także do śledzenia aktualności, w których mogą Państwo znaleźć wiele cennych informacji dotyczących planowanych inwestycji, dostępności domów, promocji i wielu innych ważnych kwestii, które mogą znaleźć się w Państwa zainteresowaniu.

Jak dokonać rezerwacji wymarzonego domu od Groen Konstancin?

Poznanie szczegółowych planów domów znajdujących się w ofercie Groen Konstancin wcale nie jest takie trudne. Wystarczy odwiedzić stronę i tym razem przejść do zakładki „Domy”. Można tu na bieżąco śledzić postępy planowanych prac, obejrzeć plan osiedla, a także zapoznać się ze szczegółowymi planami dostępnych domów oraz sprawdzić cenę danej nieruchomości.

Wystarczy wybrać swój wymarzony dom na wizualizacji i przejść na dół strony i przedstawionej tabeli dostępnych nieruchomości kliknąć kopertę, aby uzyskać informacje dotyczące aktualnej ceny nieruchomości. Za pomocą strony można także dokonać wstępnej rezerwacji domu.

Kilka słów więcej

Mieszkańcy będą mieli możliwość korzystania z własnych ogródków, a teren osiedla stanie się ich bezpieczną przystanią, w której odnajdą przepiękny staw i wyjątkowo zaprojektowane miejsca zielone. Życie w Groen Konstancin będzie nie tylko przyjemnością, ale również sposobem na osiągnięcie własnego miejsca na Ziemi.

Have any Question or Comment?

Dodaj komentarz