Jak pozbyć się starych mebli? Kontenery na odpady Gdańsk


kontenery na odpady Gdańsk

Generalna zmiana wystroju w domu czy pozbywanie się zużytych mebli biurowych w firmie? Takie decyzje zawsze generują duże ilości odpadów. Warto wiedzieć, że wyrzucenie mebli (nawet tych małych) do pojemników na odpady segregowane, może zostać ukarane karą pieniężną. Meble, niezależnie od wielkości, są traktowane jako przedmioty wielkogabarytowe. Nasuwa się więc pytanie: jak pozbyć się mebli? Jesteś z okolic Trójmiasta? Mamy rozwiązanie! Kontenery na odpady Gdańsk.

Jaki kontener wybrać do wywozu mebli?

Na początek należy zdecydować się na konkretną firmę, gdyż oferty mogą się różnić. Kontenery na odpady Gdańsk, przyjrzyjmy się ofercie firmy 3citygruz. Do wywozu mebli najczęściej wykorzystuje się kontenery o wielkości 5, 7 oraz 10 metrów sześciennych. Który z nich będzie odpowiedni? Jeśli planujesz pozbyć się mebli o standardowych wymiarach, najprawdopodobniej sprawdzą się mniejsze kontenery. W celu uzyskania profesjonalnej porady, warto skontaktować się z firmą. Można to zrobić za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej.

Czy mogę zamówić kontener na kilka dni?

Oczywiście, że tak! Firma 3citygruz posiada szeroką ofertę. Możemy wypożyczyć kontener na 3 – 7 dni roboczych, np. jeśli palujemy remont, podczas, którego cały czas gromadzi się dużo opadów. Jeśli kilka dni to za dużo, nie martw się! Kolejną ciekawą ofertą jest ekspresowe wypożyczenie kontenera. W tym przypadku mamy 45 minut, na uzupełnienie go meblami z mieszkania lub odpadami po remoncie. Co więcej, w przypadku gdy wymienione oferty wciąż nie spełniają oczekiwań, firma proponuje długoterminowo wypożyczyć kontener. Przy tak szerokiej ofercie, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!

Jakie usługi świadczy wspomniana firma działająca na terenie Trójmiasta?

Oprócz opisanego wcześniej udostępniania kontenerów na śmieci, możemy znaleźć szeroką ofertę usług. Kolejną z nich jest wywóz gruzu. Pracownicy doradzą jakiego kontenera lub worka użyć, aby pozbyć się odpadów powstałych podczas remontu. Masz piwnice, w której jest tak zwane mydło i powidło? Nie chcesz brać całej pracy na swoje barki? Trafiłeś idealnie, pracownicy firmy pomogą Ci w opróżnieniu całego pomieszczenia. Dzięki Twoim wskazówkom, wyniosą nie tylko stare meble, lecz także sprzęt RTV/AGD. Planujesz niedużą rozbiórkę budynku? Firma 3citygruz zna się na tym doskonale! W sprawny i bezpieczny sposób wykonają zleconą pracę. Nie wahaj się, sprawdź ofertę już dziś!

Podsumowanie

Znalezienie dobrej firmy, w Twojej okolicy, wcale nie musi być takie trudne. Warto zdecydować się na usługodawcę, który ma indywidualne podejście do klienta. Pamiętaj, że większość firm oferuję porady telefoniczne, dzięki czemu wybór kontenera nie będzie już taki trudny.

Have any Question or Comment?

Dodaj komentarz