Dom modułowy. Tani i wart uwagi


Dom modułowy. Tani i wart uwagi

Wielu z nas marzy o posiadaniu swojego domu. Budowa nowego to znaczne koszty i sporo czasu, który należy poświęcić na wykonanie wszystkich koniecznych prac. Zakup nieruchomości z rynku wtórnego to także niemały wydatek. Ci, którzy chcą mieć dom, nie wydając na niego zbyt wiele, powinni rozważyć zakup domu modułowego. Takie domy, do kupienia za pośrednictwem strony https://loftowedomy.pl/ , można postawić na działce bez konieczności ubiegania się o pozwolenie na budowę. Warunek jest jeden. Powierzchnia domu bez pozwolenia nie może być większa niż 35 m2, sam dom zaś nie może być piętrowy.

Montowane na miejscu. Czas montażu jest wyjątkowo krótki

Domy modułowe powstają w fabryce. Na działce klienta są montowane w całość. Montaż u klienta wykonywany jest przez pracowników firmy. Trwa on nie dłużej niż kilka dni. Już po 2-3 dniach można więc mieć na swojej działce nowy dom i dowolnie urządzić, zgodnie rzecz jasna ze swoimi potrzebami. Co ciekawe, domy z firmy https://loftowedomy.pl/, produkowane są tak, by można było je w razie konieczności rozebrać i złożyć w innym miejscu. Zakup takiego domu jest więc bardzo korzystna opcją. Nawet jeśli planujemy zmianę miejsca zamieszkania, dom po prostu można przenieść na inna działkę. Moduły, z których tworzony jest taki dom, wygodnie przewozi się na przyczepie ciężarówki. Nic nie stoi na przeszkodzie, by – na przykład – przewieźć taki dom na działkę położoną w drugim końcu Polski. Zakup domu modułowego nie jest więc inwestycją, którą – przy sprzedaży działki – trzeba pozostawić.

Wiele osób analizujących temat domów modułowych, często zastanawia się czy wygląd takiego domu będzie atrakcyjny czy też będzie on raczej przypominał większy barak. Oczywiście takie domy są bardzo atrakcyjne wizualnie. Decydując się na zakup domu modułowego, można mieć pewność, że kupuje się coś, co będzie podobać się nam jak i każdemu, kto taki dom zobaczy lub odwiedzi.

Warto zamieszkać w domu modułowym

Dom modułowy może być nieruchomością do całorocznego mieszkania. Oczywiście są też letniskowe domki modułowe, z których można korzystać tylko w miesiącach letnich, bowiem nie posiadają ogrzewania. Całoroczny dom modułowy posiada wszelkie udogodnienia, które są konieczne do mieszkania i to bez względu na temperaturę powietrza czy inne warunki pogodowe. Zaletą takiego domu jest nie tylko szybkość montażu ale i cena. Za wielokrotnie mniejsza sumę, niż przy budowie klasycznego domu czy też zakupie nieruchomości z rynku wtórnego, można stać się posiadaczem i mieszkańcem domu, który wystarczy dla małej rodziny i całkowicie spełni jej oczekiwania.

Have any Question or Comment?

Dodaj komentarz