Czy warto decydować się na nowe mieszkania na wrocławskich Krzykach?


nowe mieszkania Wrocławskie Krzyki

Stolica Dolnego Śląska to bez wątpienia jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się metropolii w Polsce. Położone nad Odrą miasto wyróżnia się bogatą ofertą edukacyjną oraz chłonnym rynkiem pracy, dzięki czemu nieustannie przyciąga ono studentów oraz osoby, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową. Jedną z dzielnic, cieszących się największą popularnością, są ulokowane na południu miasta Krzyki – czy osiedle to spełni Twoje oczekiwania?

Gdzie powstają nowe mieszkania? Wrocław, Krzyki

Pojęciem Krzyki określa się obecnie byłą dzielnicę samorządowo-administracyjną Wrocławia. Nazwa ta w dalszym ciągu używana jest do szeroko pojętych celów statystycznych, wykorzystywana jest również przez organy administracji rządowej oraz specjalnej – Krzyki posiadają swoje zakłady opieki zdrowotnej, policję czy prokuraturę. Wedle szacunków z końca 2019 roku, była dzielnica Krzyki obejmuje obszar 54 km2, który zamieszkiwało wówczas niemal 180 tysięcy osób.

Na terenie Krzyków znajduje się wiele obiektów stanowiących nieodzowny element panoramy Wrocławia. Wśród najbardziej wyróżniających się elementów architektury, warto wymienić przede wszystkim liczący 212 metrów Sky Tower, Arkady Wrocławskie czy aquapark. Krzyki to również miejsce, w którym nie brakuje placówek oświatowych, takich jak Uniwersytet Ekonomiczny.

Krzyki posiadają bardzo dobre połączenie z innymi częściami miasta – dzielnica posiada rozbudowaną infrastrukturę połączeń tramwajowych i autobusowych, uwzględniającą aż sześć pętli tramwajowych. Aby dostać się w rejony Starego Miasta, wystarczy podążać ulicą Ślężną lub Powstańców Śląskich – dwiema najważniejszymi arteriami w tej części miasta.

Kto powinien rozważyć zakup nowego mieszkania na wrocławskich Krzykach?

Trwający w ostatnich latach boom budowlany doprowadził do budowy wielu nowych mieszkań na wrocławskich Krzykach. Działający na rynku nieruchomości w stolicy Dolnego Śląska deweloperzy dokładają wszelkich starań, aby opracowana przez nich oferta spełniła oczekiwania jak najszerszego grona klientów.

Dlaczego warto zdecydować się na nowe mieszkania? Wrocławskie Krzyki to obszar pełen apartamentów w wielu zróżnicowanych konfiguracjach, odpowiadających na potrzeby zarówno singli i młodych małżeństw, jak i rodzin z małymi dziećmi. Na jakie czynniki należy zwracać uwagę, rozważając zakup mieszkania w tej części miasta? Jednym z najważniejszych czynników, wpływających na wybór odpowiedniego apartamentu, jest renoma odpowiedzialnego za proces budowy inwestycji dewelopera.

Nie tylko Krzyki – wybierz nowe mieszkanie od WPBM Mój Dom

Zastanawiasz się, który z działających na terenie Wrocławia deweloperów cieszy się najlepszą opinią wśród kupujących? Zapoznaj się z ofertą marki WPBM Mój Dom – na przestrzeni lat deweloper ten przeprowadził ponad 25 inwestycji, składających się z 4300 lokali mieszkalnych na terenie całej stolicy Dolnego Śląska. Już dziś odwiedź stronę firmy Mój Dom i spełnij marzenie o własnych czterech kątach.

Have any Question or Comment?

Dodaj komentarz