Akala Faraone Sp. z o.o.

Firma zajmuje się wprowadzaniem bezpieczeństwa pracy na wysokości. Produkcja sprzętu bezpiecznego i poprawiającego komfort pracy profesjonalistów na wysokości jest naszą misją. Rezultaty naszej pracy potwierdzają, że wygoda użytkownika i przestrzeganie norm może iść w parze z wymaganiami klientów, tworząc sprzęt rozpowszechniony i doceniany w całej Europie i na Świecie.

 


IDH Polnad Sp. z o.o.

Firma IDH Poland jest dynamicznie rozwijającą się spółką córką angielskiej firmy IDH Design. Świadczymy usługi projektowe w zakresie systemów rusztowań dostępnych na rynku. Doświadczenie zbudowane na realizacji ponad tysiąca projektów rusztowań gwarantuje dochowanie najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa. Realizacja projektów rusztowań takich jak m.in. Albert Hall odzwierciedla zaufanie, jakim obdarzyli nas nasi klienci. Wykonujemy projekty zarówno w 2D jak i 3D w powiązaniu z technologią BIM. Cieszymy się ze wstąpienia do Polskiej Izby Gospodarczej Rusztowań i jesteśmy otwarci na współpracę zarówno merytoryczną jak i biznesową. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: www.idhpoland.pl


  

PERI Sp. z o.o.

PERI to jeden z największych światowych producentów systemów deskowań i rusztowań. Zaletami rusztowań PERI są niewątpliwie: wszechstronność stosowania, wysoka nośność, szybkość montażu i wygoda użytkownika. Można je wykorzystać zarówno jako rusztowanie ramowe, jak i modułowe. Wszystkie rozwiązania PERI – dla komfortu pracy użytkowników – uwzględniają najwyższy standard bezpieczeństwa. W  2016 roku wprowadziliśmy na rynek najnowszy produkt z dziedziny rusztowań – system PERI UP Easy. Jest to lekkie i szybkie w montażu rusztowanie ramowe do bezpiecznego wykonywania robót fasadowych.


 


Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Olsztynie